235/40R18 95Y PILOT SPORT 5 MI XL

MICHELIN

235/40R18 95Y PILOT SPORT 5 MI XL

235/40R18 95Y PILOT SPORT 5 MI XL

10,980.00 ден

Out of stock

10,980.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503892 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: