235/40R18 95Y PremiumContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

235/40R18 95Y PremiumContact 7 XL FR

235/40R18 95Y PremiumContact 7 XL FR

8,937.00 ден

На лагер

8,937.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504090 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: