235/40R19 96W P7cint s-i XL

PIRELLI
-10%

235/40R19 96W P7cint s-i XL

235/40R19 96W P7cint s-i XL

13,995.00 ден

На лагер

13,995.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009904 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P7 Cinturato

Тежински индекс

96

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: