235/40R19 96Y N’Fera Sport XL

NEXEN

235/40R19 96Y N’Fera Sport XL

235/40R19 96Y N’Fera Sport XL

11,170.00 ден

Out of stock

11,170.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501763 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera Sport

Тежински индекс

96

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: