235/40ZR18 95Y PILOT SPORT 4 XL

MICHELIN

235/40ZR18 95Y PILOT SPORT 4 XL

235/40ZR18 95Y PILOT SPORT 4 XL

11,130.00 ден

На лагер

11,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009659 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: