235/45R17 97V WR Snowproof P XL

NOKIAN

235/45R17 97V WR Snowproof P XL

235/45R17 97V WR Snowproof P XL

11,880.00 ден

На лагер

11,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020621 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: