235/45R17 97W PRIMACY 4+ XL

MICHELIN

235/45R17 97W PRIMACY 4+ XL

235/45R17 97W PRIMACY 4+ XL

9,000.00 ден

На лагер

9,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501601 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: