235/45R17 97W RA301

MILEVER
-10%

235/45R17 97W RA301

235/45R17 97W RA301

3,447.00 ден

На лагер

3,447.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503859 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

RA301

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: