235/45R17 97Y N’Fera Primus XL

NEXEN

235/45R17 97Y N’Fera Primus XL

235/45R17 97Y N’Fera Primus XL

6,000.00 ден

На лагер

6,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503726 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera Primus

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: