235/45R18 98Y ALL SEASON XL TA

TAURUS
-10%

235/45R18 98Y ALL SEASON XL TA

235/45R18 98Y ALL SEASON XL TA

5,463.00 ден

На лагер

5,463.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500707 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: