235/45R18 98Y DYNAXER UHP XL

KLEBER
-20%

235/45R18 98Y DYNAXER UHP XL

235/45R18 98Y DYNAXER UHP XL

6,992.00 ден

На лагер

6,992.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017322-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer UHP

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: