235/45R18 98Y PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

235/45R18 98Y PremiumContact 6 XL FR

235/45R18 98Y PremiumContact 6 XL FR

11,160.00 ден

На лагер

11,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014724 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: