235/45ZR17 97Y PILOT SPORT 4

MICHELIN
-10%

235/45ZR17 97Y PILOT SPORT 4

235/45ZR17 97Y PILOT SPORT 4

8,613.00 ден

На лагер

8,613.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009655 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: