235/50R18 101V WR SUV 4 XL

NOKIAN

235/50R18 101V WR SUV 4 XL

235/50R18 101V WR SUV 4 XL

12,430.00 ден

На лагер

12,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018264 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: