235/50R19 103H CrossClimate SUV 2 VOL XL

MICHELIN
-10%

235/50R19 103H CrossClimate SUV 2 VOL XL

235/50R19 103H CrossClimate SUV 2 VOL XL

13,860.00 ден

На лагер

13,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024034 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2 SUV

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: