235/50R19 99H FR WinterContact TS870 P

CONTINENTAL
-10%

235/50R19 99H FR WinterContact TS870 P

235/50R19 99H FR WinterContact TS870 P

16,542.00 ден

На лагер

16,542.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501836 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS870 P

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: