235/50R19 99V DX640 XL

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

235/50R19 99V DX640 XL

235/50R19 99V DX640 XL

7,088.00 ден

На лагер

7,088.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015500-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: