235/55R17 103V MP62 ALL WEATHER EVO XL

MATADOR
-10%

235/55R17 103V MP62 ALL WEATHER EVO XL

235/55R17 103V MP62 ALL WEATHER EVO XL

7,335.00 ден

На лагер

7,335.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500454 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: