235/55R17 103W UHP X TA

TAURUS

235/55R17 103W UHP X TA

235/55R17 103W UHP X TA

5,190.00 ден

Out of stock

5,190.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016626 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: