235/55R17 103Y BRAVURIS XL

BARUM
-10%

235/55R17 103Y BRAVURIS XL

235/55R17 103Y BRAVURIS XL

7,236.00 ден

На лагер

7,236.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501653 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: