235/55R18 100V UHP TA

TAURUS

235/55R18 100V UHP TA

235/55R18 100V UHP TA

5,990.00 ден

На лагер

5,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021636 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: