235/55R18 104H POLARIS 5 XL FR

BARUM
-10%

235/55R18 104H POLARIS 5 XL FR

235/55R18 104H POLARIS 5 XL FR

7,920.00 ден

На лагер

7,920.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502251 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: