235/55R18 104V PRIMACY 4+ XL

MICHELIN
-10%

235/55R18 104V PRIMACY 4+ XL

235/55R18 104V PRIMACY 4+ XL

9,252.00 ден

Out of stock

9,252.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500528 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: