235/55R18H LATITUDE ALPIN

MICHELIN

235/55R18H LATITUDE ALPIN

235/55R18H LATITUDE ALPIN

11,930.00 ден

На лагер

11,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003694 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin

Додадовте производ во Вашата кошничка: