235/55R19 105H S-WNT XL

PIRELLI
-10%

235/55R19 105H S-WNT XL

235/55R19 105H S-WNT XL

12,123.00 ден

На лагер

12,123.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505144 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

Scorpion Winter

Тежински индекс

105

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: