235/55R19 105V BRAVURIS 5 XL FR

OUTLET 2021
BARUM

235/55R19 105V BRAVURIS 5 XL FR

235/55R19 105V BRAVURIS 5 XL FR

10,310.00 ден

На лагер

10,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500189-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: