235/55R19 105V N’Fera Sport SUV XL

NEXEN

235/55R19 105V N’Fera Sport SUV XL

235/55R19 105V N’Fera Sport SUV XL

8,690.00 ден

На лагер

8,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500635 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: