235/55R20 102V CROSSCLIMATE2 A/W

MICHELIN

235/55R20 102V CROSSCLIMATE2 A/W

235/55R20 102V CROSSCLIMATE2 A/W

17,850.00 ден

На лагер

17,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503242 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE2 A/W

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: