235/60 R18 107V ALL SEASON SUV XL TA

TAURUS
-10%

235/60 R18 107V ALL SEASON SUV XL TA

235/60 R18 107V ALL SEASON SUV XL TA

7,569.00 ден

На лагер

7,569.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500710 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

ALL SEASON SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: