235/60R16 100T LATITUDE ALPIN

MICHELIN
-50%

235/60R16 100T LATITUDE ALPIN

235/60R16 100T LATITUDE ALPIN

6,135.00 ден

На лагер

6,135.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002414-09 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: