235/60R17 106H WR SUV 4 XL

OUTLET 2021
NOKIAN
-30%

235/60R17 106H WR SUV 4 XL

235/60R17 106H WR SUV 4 XL

8,190.00 ден

На лагер

8,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020620-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: