235/60R18 103V PremiumContact 6 FR

CONTINENTAL

235/60R18 103V PremiumContact 6 FR

235/60R18 103V PremiumContact 6 FR

11,470.00 ден

Out of stock

11,470.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504314 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: