235/60R18 103V PRIMACY 4 MO

MICHELIN
-10%

235/60R18 103V PRIMACY 4 MO

235/60R18 103V PRIMACY 4 MO

9,450.00 ден

Out of stock

9,450.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500532 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: