235/60R18 103V UltraContact FR

CONTINENTAL
-10%

235/60R18 103V UltraContact FR

235/60R18 103V UltraContact FR

9,477.00 ден

Out of stock

9,477.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500278 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: