235/60R18 107V PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL

235/60R18 107V PremiumContact 6 XL FR

235/60R18 107V PremiumContact 6 XL FR

4,010.00 ден

На лагер

4,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502236 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

Premium Contact 6

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: