235/65R16C 121/119R ContiVanContact 10PR

CONTINENTAL

235/65R16C 121/119R ContiVanContact 10PR

235/65R16C 121/119R ContiVanContact 10PR

12,460.00 ден

Out of stock

12,460.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504343 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

121/119

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: