235/65R17 104H N’Fera Sport SUV

NEXEN

235/65R17 104H N’Fera Sport SUV

235/65R17 104H N’Fera Sport SUV

6,700.00 ден

На лагер

6,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500640 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: