235/65R17 104V PremiumContact 5

CONTINENTAL
-10%

235/65R17 104V PremiumContact 5

235/65R17 104V PremiumContact 5

8,694.00 ден

На лагер

8,694.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017835 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: