235/65R17 108W PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN

235/65R17 108W PILOT SPORT 4 SUV XL

235/65R17 108W PILOT SPORT 4 SUV XL

10,820.00 ден

На лагер

10,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500534 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: