235/70R16 106H CCC LX2

CONTINENTAL

235/70R16 106H CCC LX2

235/70R16 106H CCC LX2

10,030.00 ден

На лагер

10,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006368 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact LX

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: