235/75R15 109T SNOW GRAB+ XL

OUTLET 2021
GENERAL TIRE
-50%

235/75R15 109T SNOW GRAB+ XL

235/75R15 109T SNOW GRAB+ XL

4,285.00 ден

На лагер

4,285.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014036-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

75

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

109

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: