245/35R18 92Y HIGH PERFORMANCE 401 XL TA

OUTLET 2018
TAURUS
-30%

245/35R18 92Y HIGH PERFORMANCE 401 XL TA

245/35R18 92Y HIGH PERFORMANCE 401 XL TA

2,947.00 ден

На лагер

2,947.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014490-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance 401

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: