245/35R19 93Y ALTIMAX ONE S XL

GENERAL TIRE

245/35R19 93Y ALTIMAX ONE S XL

245/35R19 93Y ALTIMAX ONE S XL

7,850.00 ден

Out of stock

7,850.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016877 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: