245/35R19 93Y PILOT SPORT 4 S XL

MICHELIN

245/35R19 93Y PILOT SPORT 4 S XL

245/35R19 93Y PILOT SPORT 4 S XL

17,340.00 ден

Out of stock

17,340.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500535 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Додадовте производ во Вашата кошничка: