245/35R20 95Y N’Fera Sport XL

NEXEN

245/35R20 95Y N’Fera Sport XL

245/35R20 95Y N’Fera Sport XL

11,700.00 ден

Out of stock

11,700.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503724 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera Sport

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: