245/35ZR19 93Y RXMOTION U11 XL

ROADX
-10%

245/35ZR19 93Y RXMOTION U11 XL

245/35ZR19 93Y RXMOTION U11 XL

3,942.00 ден

На лагер

3,942.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019204 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: