245/40R17 95Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN

245/40R17 95Y PILOT SPORT 5 XL

245/40R17 95Y PILOT SPORT 5 XL

11,480.00 ден

На лагер

11,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500538 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: