245/40R18 93H PRIMACY 4 AO

MICHELIN

245/40R18 93H PRIMACY 4 AO

245/40R18 93H PRIMACY 4 AO

11,410.00 ден

На лагер

11,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504304 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: