245/40R18 97V KRISALP HP3 XL

KLEBER

245/40R18 97V KRISALP HP3 XL

245/40R18 97V KRISALP HP3 XL

7,940.00 ден

Out of stock

7,940.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016000 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

97

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: