245/40R18 97Y UHP XL TA

TAURUS

245/40R18 97Y UHP XL TA

245/40R18 97Y UHP XL TA

5,390.00 ден

На лагер

5,390.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014509 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: